Informatikai rendszergazda munkakör

 Az állás részletes megnevezése:

A Csorvási Általános Művelődési Központ informatikai rendszerének, Microsoft alapú infrastruktúra- és alkalmazásszerverek, munkaállomások (hardver, szoftver) telepítése, üzemeltetése  az intézményegységekben: általános iskola (3 telephelyen), közművelődés (könyvtár és művelődési ház 1 telephelyen), alapfokú művészeti iskola (1 telephelyen), óvoda (2 telephelyen).

Elvárások:
Microsoft munkaállomás és szerver operációs rendszerek telepítésében és üzemeltetésében szerzett gyakorlat,
hálózatok működésének, a TCP/IP protokoll és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások (NAT, HTTP, SMTP, POP stb.) ismerete, valamint:
- tanórai és egyéb rendezvények prezentációja,
- honlapok működtetése,
- értékelő szoftverek alkalmazása.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
- önálló, hatékony munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
- megbízhatóság,
- gyermekek szeretete,
- együttműködő készség, rugalmasság.

Pályázati feltételek:
- magyar állampolgárság,
- cselekvőképesség,
- büntetlen előélet,
- főiskolai informatikai, minimum felsőfokú OKJ végzettség,
- angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban.

Az alkalmazás feltételeként a munkáltató felé, valamint a személyesen lefolytatott első állásinterjú során eredetiben bemutatandó:
- szakmai önéletrajz referenciát adó személyek megjelölésével,
- iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló dokumentumok,
- 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Az állás 2008. augusztus 1-jétől, heti 40 órás munkaidővel, a Kjt. szerinti bérrel és egyéb juttatásokkal határozott időre tölthető be. Szolgálati lakás biztosítható.

Jelentkezési határidő:
2008. június 12.

Jelige: „ÁMK – rendszergazda”

A pályázatokat a következő címre kérjük küldeni:
ÁMK intézményvezetője
5920 Csorvás, István király u. 34.